Ćwicz w wolnych chwilach

Jesteś na diecie, udało ci się schudnąć już kilka kilogramów, ale nie masz czasu na ćwiczenia, odwiedzanie siłowni czy bieganie? To żaden problem – ćwiczyć możesz bowiem niemal wszędzie i niemal zawsze. By osiągnąć wymarzoną sylwetkę nie wystarczy jedynie odpowiednia dieta.

www.djkayslay.org

Oczywiście dzięki niej zgubisz kilka kilogramów, ale twoje ciało może nadal nie wyglądać zbyt atrakcyjnie. Żeby poprawić jego jędrność i kondycję niezbędne są ćwiczenia, jednak wiele osób z nich rezygnuje, tłumacząc to brakiem czasu.

W rzeczywistości jednak wiele z fizycznych aktywności nie wymaga wcale wielu wyrzeczeń. Oto kilka sposobów na ćwiczenia, które możesz wykonywać nawet będąc w pracy i siedząc za biurkiem.

Wciągaj brzuch – to uproszczona wersja klasycznych brzuszków – napinanie i rozluźnianie mięśni brzucha pomoże ci w delikatnym rzeźbieniu tej partii ciała. Podnoś do góry wyprostowane nogi – to ćwiczenie poprawi krążenie oraz będzie aktywowało do pracy mięśnie brzucha.

W wolnej chwili możesz także ćwiczyć skłony lub przysiady – te ćwiczenia nie obciąża cię fizycznie, a pozwolą rozluźnić mięśnie i stawy.