Jesteś na diecie, udało ci się schudnąć już kilka kilogramów, ale nie masz czasu na ćwiczenia, odwiedzanie siłowni czy bieganie? To żaden problem – ćwiczyć możesz bowiem niemal wszędzie i niemal zawsze. By osiągnąć wymarzoną sylwetkę nie wystarczy jedynie odpowiednia dieta.

http://optykpiekary16.pl/okulary-icberlin/

Oczywiście dzięki niej zgubisz kilka kilogramów, ale twoje ciało może nadal nie wyglądać zbyt atrakcyjnie. Żeby poprawić jego jędrność i kondycję niezbędne są ćwiczenia, jednak wiele osób z nich rezygnuje, tłumacząc to brakiem czasu.

W rzeczywistości jednak wiele z fizycznych aktywności nie wymaga wcale wielu wyrzeczeń. Oto kilka sposobów na ćwiczenia, które możesz wykonywać nawet będąc w pracy i siedząc za biurkiem.

Wciągaj brzuch – to uproszczona wersja klasycznych brzuszków – napinanie i rozluźnianie mięśni brzucha pomoże ci w delikatnym rzeźbieniu tej partii ciała. Podnoś do góry wyprostowane nogi – to ćwiczenie poprawi krążenie oraz będzie aktywowało do pracy mięśnie brzucha.

W wolnej chwili możesz także ćwiczyć skłony lub przysiady – te ćwiczenia nie obciąża cię fizycznie, a pozwolą rozluźnić mięśnie i stawy.

PCA Skin

By Szymon