Kiedy słyszymy o stalowych konstrukcjach, to kojarzymy je zazwyczaj z jakimiś rzeźbami albo instalacjami o charakterze użytkowym. W dzisiejszych czasach elementy wykonane ze stali nierdzewnej często również wykorzystywane przy budowie galerii handlowych oraz budynków z przeznaczeniem na biura. Stal nierdzewna jest materiałem trwałym oraz odpornym na działanie warunków atmosferycznych.

www.catsbandcrushes.com

Dlatego też znakomicie sprawdza się na zewnątrz budynków, gdzie coraz częściej się ją umieszcza. Cechą specyficzną tego stopu żelaza jest to, że w jego skład wchodzi minimum 11% chromu. Jeśli dany materiał nie spełnia tego kryterium, to nie można już określić go mianem stali nierdzewnej.

Konstrukcje ze stali nierdzewnej mogą budzić mieszane uczucia, a wynika to z faktu, że każdy z nas ma inny gust estetyczny i preferuje inny rodzaj architektury. Omawiany materiał ma jednak tyle zalet, że jednak chyba architekci, przynajmniej w najbliższej przyszłości, nie będę z niego rezygnować. Daje on naprawdę spore możliwości przy projektowaniu budynków.

https://www.pro-mar.com.pl/oferta/ciagarnia-stali/pret-ciagniony-h11 kurtyny okienne

By Szymon