Gian Lucamotta

Włoskie wsparcie

Eksporterzy przemysłu zbrojeniowego

Niemal każdy kraj na świecie trudni się produkcją sprzętu wojskowego. Jednym wychodzi to lepiej i owoce swojej pracy eksportują do innych krajów, inni tworzą wyłącznie na potrzeby własnego państwa, a jeszcze inni wcale nie produkują, a jedynie sprowadzają pojazdy i sprzęty z zagranicy.

Na świecie jest kilku czołowych producentów sprzętu woskowego, którzy wpisują się na listę liderów przemysłu zbrojeniowego. Jakie to Państwa? Nie jest zaskoczeniem, że pierwsze miejsce należy do Stanów Zjednoczonych.

Ten kraj to potentat w wielu dziedzinach przemysłu. Wyróżnią się wykorzystaniem w pracy zaawansowanej techniki, wybitnych naukowców i przeznaczeniem miliardów dolarów na przemysł zbrojeniowy.

Kolejna lokata należy do Rosji. O tym, że ten kraj inwestuje w najlepszej jakości sprzęt wojskowy możemy się przekonać podczas różnego rodzaju defilad lub pokazów.

Rosja chętnie dzieli się ze światem najnowszymi osiągnięciami techniki w dziedzinie wojskowej. Następne lokaty należą do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Korei Południowej.

www.cech.ilawa.pl

Wszystkie wymienione kraje wliczają się do czołówki światowych eksporterów przemysłu zbrojeniowego.

rozpuszczalniki i rozcieńczalniki do farb i lakierów www.profitechnik.pl/narzedzia-reczne/promocja/